BazEkon - Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

BazEkon home page

Meny główne

Autor
Galanc Tadeusz (Politechnika Wrocławska)
Tytuł
Rozkłady warunkowe procesu dwuwymiarowego opisującego działanie pewnego systemu produkcyjno-zaopatrzeniowego w przypadku bariery górnej
Conditional Distributions of a Two-Dimensional Process Describing the Working of a Certain Production-Supply System in the Case of a top Barrier
Źródło
Przegląd Statystyczny, 1997, vol. 44, z. 2, s. 259-263, bibliogr. 5 poz.
Statistical Review
Słowa kluczowe
Statystyczne Sterowanie Procesem, Teoria systemów, Warunki brzegowe
Statistic process control (SPC), Theory of systems, Boundary conditions
Uwagi
summ.
Abstrakt
A quantitative analysis of the functioning of a certain production-supply system shows that the latter is composed of the following sub-systems: production, transport, storage-container and recipient. The author introduced equations explicate for conditional probabilities which take into account the top barrier of the level of storage steered by means of an aggregated product supply process. (original abstract)
Dostępne w
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Biblioteka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Bibliografia
Pokaż
  1. Galanc T., Stany pośrednie procesu generowanego zagregowanym wejściem pewnego systemu produkcyjno-zaopatrzeniowego (w druku).
  2. Galanc T., Gęstości dwuwymiarowego procesu opisującego funkcjonowanie pewnego systemu produkcyjno-zaopatrzeniowego (w druku).
  3. Galanc T., Rozkłady warunkowe procesu opisującego funkcjonowanie pewnego systemu produkcyjno- zaopatrzeniowego w przypadku bariery dolnej (w druku).
  4. Galanc T., Związki między rozkładami bariery dolnej a parametrami zagregowanego wejścia pewnego systemu produkcyjno-zaopatrzeniowego (w druku).
  5. Gichman I.I., Skorochod A.W., Wstęp do teorii procesów stochastycznych. PWN, Warszawa 1968.
Cytowane przez
Pokaż
ISSN
0033-2372
Język
pol
Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Udostępnij na Google+ Udostępnij na Pinterest Udostępnij na LinkedIn Wyślij znajomemu