BazEkon - Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

BazEkon home page

Meny główne

Autor
Kokoszkiewicz Andrzej (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie)
Tytuł
Algorytm estymacji modelu ekonometrycznego ze współliniowością danych
The Algorithm of Econometric Model Estimation with Data Co-Linearity
Źródło
Przegląd Statystyczny, 1997, vol. 44, z. 4, s. 557-558, bibliogr. 1 poz.
Statistical Review
Słowa kluczowe
Algorytmy, Metody estymacji, Modele ekonometryczne
Algorithms, Estimation methods, Econometric models
Uwagi
summ.
Abstrakt
This study demonstrates that the algorithm described in the article by A. Kokoszkiewicz: "On a certain problem by Z. Hellwig" can be also used for the estimation of model in the conditions of co-linearity. (original abstract)
Dostępne w
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Biblioteka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Bibliografia
Pokaż
  1. Kokoszkiewicz A., O pewnym zagadnieniu Z. Helhviga, Przegląd Statystyczny 3-4 (1996). Praca wpłynęła do Redakcji w marcu 1997 r.
Cytowane przez
Pokaż
ISSN
0033-2372
Język
pol
Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Udostępnij na Google+ Udostępnij na Pinterest Udostępnij na LinkedIn Wyślij znajomemu