BazEkon - Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

BazEkon home page

Meny główne

Autor
Kolupa Michał
Tytuł
O prognozowaniu na podstawie jednoznacznie identyfikowanego modelu o równaniach współzależnych
Źródło
Przegląd Statystyczny, 2007, vol. 54, z. 3, s. 58-62
Statistical Review
Słowa kluczowe
Modele matematyczne, Modele ekonometryczne, Metody ekonometryczne
Mathematical models, Econometric models, Econometric methodology
Uwagi
summ.
Abstrakt
W pracy pokazano, że prognoza wykonana na podstawie jednoznacznie identyfikowanego i-tego równania zrewidowanego jest identyczna z prognozą wykonaną na podstawie i-tego równania formy zredukowanej. (abstrakt oryginalny)
Dostępne w
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Biblioteka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Cytowane przez
Pokaż
ISSN
0033-2372
Język
pol
Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Udostępnij na Google+ Udostępnij na Pinterest Udostępnij na LinkedIn Wyślij znajomemu